Gizlilik Politikası

  Gizlilik İlkelerimiz

  Kişiye Özel Tasarım Ürünleri

  Gizlilik Politikamız

  Üyelerimizin – Müşterilerimizin etiketgram.com sitemize ( Sitemiz ) vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre etiketgram.com ve veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm ödeme işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler etiketgram.com tarafından görülmez ve kaydedilmez).

  Üyelerimize – Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün hizmetlerin etiketgram.com ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi satımı, ürün hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, ve satış uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, etiketgram.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal,yer ve zamanda kullanılabilir.

  Sitemizin diğer internet – web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik, güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan etiketgram.com sorumlu değildir.

  Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen tamamen kullanımı konusunda (Etiketgram.com ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları etiketgram.com ‘a aittir.

  Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi kozmetik vs ürünler ambalajından çıkarıldığında Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz bunun gibi çanta iadelerinde ürün üzerindeki ambalaj etiketi çıkarıldığı, yırtıldığı veya hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz. Ürün iade şartları için Müşteri Hizmetleri bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

  Ek bilgi almak istediğiniz konularda etiketgram@gmail.com e-posta adresimizden bizlere danışabilirsiniz.