Şartlar ve Koşullar

  This Agreement was last modified on 18 February 2016.

  Web Adresi: www.etiketgram.com Müşteri: www.etiketgram.com’ un satışa sunduğu ürünleri satın alan gerçek ya da tüzel kişi

  Ürünler: www.etiketgram.com tarafından satışa sunulmuş olan tüm ürünler.

  TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  Sipariş ve Teslimat Mesai saati dışında ödemesi yapılan ürünün işlemleri, ödemeyi takip eden ilk mesai saati içinde başlatılır.www.etiketgram.com üzerinden satışı yapılan ürünler 10 iş günü sonunda anlaşmalı kargo firmasıyla kullanıcının belirttiği adrese doğru yola çıkar. Kargoda meydana gelebilecek gecikmelerden www.etiketgram.com sorumlu değildir. Alınan ödemeler İade edilemez. Kargoda meydana gelebilecek kayıplardan Müşteri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcı satın aldığı ürünün kargoda kaybolması durumunda www.etiketgram.com yada whatsapp iletişim numaramız ile irtibat kurarak tekrar talep edebilecektir. Kullanıcı satın aldığı ürünün teslim edileceği iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür. www.etiketgram.com ‘un görev ve yükümlülüğü ürünün alıcıya teslim edilmesinden sonra son bulur. www.etiketgram.com kullanıcıların kişisel bilgilerini gizli tutmakla yükümlüdür. Kullanıcıların kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kullanıcı ile paylaşılamaz. Teslimat sırasında ürünün kontrol edilmesi tamamıyla alıcının denetimi altındadır. Hasarlı veya ambalajı tahrip olmuş ürünlerle karşılaşıldığında tutanak tutulmalı ve www.etiketgram.com yada whatsapp iletişim numaramızdan hiç vakit kaybetmeden irtibata geçilmelidir. Tutanak tutulmayan ürünlerden www.etiketgram.com sorumlu tutulamaz. Alıcıya teslim edilen ürünün ayıplı çıkması durumunda kullanıcı en geç 7 iş günü içerisinde: İlk olarak şikayetini www.etiketgram.com ‘a bildirmeli şikayetini takiben şikayetin yazılı belgesi ile ayıplı ürünün teslim edildiği andaki durumunda, orijinal ambalajıyla www.etiketgram.com ‘un anlaşmalı olduğu kargo şirketiyle www.etiketgram.com ‘a ulaştırılmalıdır. www.etiketgram.com kullanıcının satın aldığı ürünün özelliklerini bilerek satın aldığını kabul eder. Satın alınan ürünün üyenin isteklerini karşılamamasından www.etiketgram.com sorumlu tutulamaz.

  KULLANICI ÖDEME SEÇENEKLERİ: Kullanıcılar, ürün veya ürünler satın alırken Banka Havale / EFT yöntemi veya Kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanabilirler.

  SÖZLEŞMENİN SÜRESİ VE YÜRÜRLÜK: İş bu sözleşme alıcı ve satıcı tarafın üzerinde anlaşmaları ile üyenin üye kaydı formunu doldurarak siteye üyelik başvurusu yapması üzerine site yöneticileri tarafından siteye üyelik başvurusunun onaylandığı yahut site üzerinden sipariş verildiği tarihten itibaren süre sınırlaması olmaksızın yürürlüğe girmiştir.